VIADRUS A2C

UZDOT JAUTĀJUMU
granulas
malka
briketes
UZDOT JAUTĀJUMU UZDOT JAUTĀJUMU
Darba laiks
Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 20:00 Sestdiena: 09:00 – 19:00 Svētdiena: 11:00 – 17:00
+371 24860170
info@granulu-katli.lv
Ja Jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar šī ražotāja piedāvātajiem granulu apkures katliem vai arī konkrētiem šī ražotāja apkures katlu modeļiem un to risinājumiem, aizpildiet, lūdzu, zemāk esošo veidlapu, un ražotāja izplatītājs ar Jums sazināsies.
*Jūsu sniegto tālruņa numuru, vārdu un e-pasta adresi E-potāla “Granulu katli" pilnvarotā persona - puse izmantos tikai saziņai vai informācijas ievākšanai un tikai saistībā ar pieprasītāja vēlmi saņemt speciālista konsultāciju vai arī parastas saziņas nodrošināšanai.
Modeļi, jauda
Lietderības koeficients
Kurināmais veids
No 20 līdz 35 kW
83 - 91%
3500,00 EUR
Cena sākot no
Ražotājs
Viadrus
granulas, malka, briketes, ogles

ĒRTA UN INOVATĪVA VADĪBAS AUTOMĀTIKA

Garantija
VIADRUS A2C granulu apkures katli ir aprīkoti ar ļoti ērtu un vienkārši lietojamu vadības automātiku Climatix Standard Control Touch, kas ir izstrādāta ar skārienjutīgu vadības displeja funkcionalitāti - LV un RUS valodā. Šī modernā un inovatīvā vadības automātika ir paredzēta ekonomiskam un efektīvam granulu apkures katla darbības monotoringam. Tā reaģē gan uz ārējās telpas, gan iekšējās telpas temperatūras svārstībām, nodrošinot pilnībā automatizētu apkures katla darbību. Vadības automātiku var opcionāli aprīkot ar tālvadības WI FI moduli, kas sniedz iespēju regulēt un vadīt apkures katlu attālināti caur internetu.

IZCILA APKURES KATLA KONSTRUKCIJA

VIADRUS A2C čuguna granulu apkures katli ir izgatavoti no pasaulē izslavētā pelēkā čehu čuguna, kas atbilst visiem EN 1561 normatīviem. Čehu ražotāja VIADRUS vairāk kā gadsimta senas un pārbaudītas čuguna liešanas tradīcijas garantē gadiem ilgu VIADRUS A2C apkures katlu kalpošanas laiku. VIADRUS A2C granulu apkures katla čuguna siltummainis ir izstrādāts, balstoties uz slavenā un pārbaudīta VIADRUS HERCULES U28 čuguna apkures katla bāzes konstrukcijas

KVALITATĪVS UN EKONOMISKS GRANULU DEGLIS

VIADRUS A2C čuguna granulu apkures apkures katli ir aprīkoti ar 5. paaudzes granulu degli no ražotāja PELLAS X - rotējošu, pilnībā automatizētu granulu degli ar pašattīrošanās funkcionalitāti. Granulu degļiem ir ļoti ērta, vienkārši lietojama vadības automātika PELLAS X Control Touch ar skārienjutīgu displeju, kas sniedz lietotājam visas jaunāko granulu katlu vadības priekšrocības par samērā ekonomiski izdevīgu cenu.
Multifunkcionālie, sērijveida granulu apkures katli VIADRUS A2C ir izslavētā un pārbaudītā čehu čuguna ražotāja VIADRUS, jaunākie sērijveida granulu apkures katli, kas ir pašlaik pieejami divās to modifikācijās - ar jaudu 20 kW 5 sekcijas un ar jaudu 30 kW 7 sekcijas. Granulu apkures katli VIADRUS A2C ir paredzēti efektīvai, ekonomiskai un ekoloģiski tīrai mazu un vidēji lielu dzīvojamo telpu apsildei. VIADRUS A2C ir ļoti ērti un vienkārši lietojami, jo to jaunākā vadības automātika Climatix Standard Control Touch ir izstrādāta ar skārienjutīgu vadības displeja funkcionalitāti - LV un RUS valodā. Granulu apkures katli VIADRUS A2C ir aprīkojami ar tālvadības WI FI moduli, kas sniedz iespēju regulēt un vadīt apkures katlu attālināti caur internetu. VIADRUS A2C ir čuguna granulu apkures katli, kas ir izgatavoti no pasaulē izslavētā pelēkā čehu čuguna, kas atbilst visiem EN 1561 normatīviem. Tie ir izstrādāti balstoties uz vairāk kā 100. gadu čehu ražotāja VIADRUS čuguna liešanas tradīcijām, kas garantē gadiem ilgu VIADRUS A2C apkures katlu kalpošanas laiku. VIADRUS A2C granulu apkures katla siltummainis tika izstrādāts, balstoties uz VIADRUS HERCULES U28 čuguna apkures katla bāzes konstrukciju. Šis multifunkcionālais VIADRUS HERCULES U28 čuguna apkures katls ir guvis lielu atzinību un popularitāti visā Eiropā, dēļ savas ērtās čuguna kurtuves - degkameras ar ērtajām un funkcionāli ērti lietojamām čuguna durvīm. VIADRUS A2C granulu apkures katli ir ļoti ērti izmantojami un piemērojami arī cita veida cietajam kurināmajam – oglēm, koksnei un briketēm, tie ir ērti apkures katli jebkurai dzīves situācijai. VIADRUS A2C granulu katli ir aprīkojami ar dažādu izmēru un tilpumu - granulām paredzētām uzpildes tvertnēm, kas opcionāli ir pieejamas pēc pieprasījuma. Granulām paredzēto tvertni var novietot gan apkures katla labajā, gan apkures katla kreisajā pusē. Granulu padevi uz granulu degli nodrošina granulu padeves mehānisms - šneks. Standarta VIADRUS A2C katli tiek aprīkoti ar 300 litru granulu tvertnēm, mazākā un kompaktākā granulu tvertne 120 litru , ļauj granulu apkures katlam darboties gandrīz piecas dienas, izmantojot kokskaidu ogles. Pateicoties VIADRUS A2C granulu apkures katla īpaši augstajai efektivitātei -91%, apkures katls ir sertificēts 5. emisijas klasē un pretendē uz Ekodizainu.
VIADRUS A2C KVALITATĪVS UN EKONOMISKS GRANULU DEGLIS VIADRUS A2C TEHNISKĀ INFORMĀCIJA VIADRUS A2C TEHNISKĀ INFORMĀCIJA VIADRUS A2C TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

VIADRUS A2C-S20P

VIADRUS A2C-S30P

L (mm)
1150
1350
Granulu apkures katls VIADRUS A2C paredzēts ļoti ekonomiskai, ērtai un efektīvai mazu un vidēji lielu telpu - ēku apsildīšanai. Viadrus A2C granulu apkures katls atbilst augstākajai 5.klasei, ar atsauci uz EN 303-5 normu, kas nozīmē, ka šiem granulu katliem ir zemākais emisiju līmenis un augstākās efektivitātes - lietderības koeficienta īpašības. Viadrus A2C pašlaik pieejams divās modifikācijās - 5 sekcijas (20 kw) un 7 sekcijas (30 kw). Katla korpuss izgatavots uz Viadrus Hercules U28 apkures katla konstrukcijas bāzes. Viadrus A2C katla korpuss sastāv no atsevišķi samontētām čuguna sekcijām, kas izgatavotas no pasaulē atzītā un atpazīstamā čehu ražotāja Viadrus pelēkā čuguna - materiāla, kas atbilst visiem EN 1561 normatīviem. Šīs savstarpēji savienotās čuguna sekcijas veido degšanas kameru – konvekcionālo apkures katla daļu, kas tiek piepildīta ar ūdens tilpumu, nodrošinot apkures sistēmu ar nepieciešamo karsto ūdeni. Apkures ūdens pieslēgumi – ievads atpakaļgaitai un izvads turpgaitai, atrodas VIADRUS A2C čuguna apkures katla konstrukcijas aizmugurējā daļā – aizmugurējā sekcijā. Vēl šajā aizmugurējā čuguna sekcijā - apkures katla aizmugures daļā, atrodas dūmvada pieslēgums - dūmvada izvads un flanču pievienojumi. Apkures katla VIADRUS A2C konstrukcijas priekšējā daļa – priekšēja čuguna sekcija ir aprīkota ar diva veida veramām čuguna durvīm – vienas durvis pielāgotas granulu deglim Pellas X, otras durvis paredzētas apkures katla kurtuves tīrīšanai un cietā kurināmā ielādei. Čuguna katla korpuss - čuguna katls, no ārējās daļas ir izolēts ar veselībai nekaitīgu, karstumizturīgu - speciālu minerālvates izolāciju, tādejādi pilnībā samazinot siltuma zudumus no apkures katla konstrukcijas korpusa. Izejošās jaudas diapazons (pamatojoties uz VIADRUS A2C apkures katla modifikāciju): 6,4-20 kW / 7,7-30 kW VIADRUS A2C priekšrocības: pārbaudītais Viadrus Hercules U28 čuguna apkures katla korpuss, garantē ilgu kalpošanas laiku liela granulu tvertņu daudzveidība un pieejamais klāsts pēc klienta izvēles atbilst 5. emisijas klasei saskaņā ar EN 303-5 standartiem, kā arī atbilst EKODESIGN, BAFA sertifikātam Vadības automātiku var opcionāli aprīkot ar tālvadības WI FI moduli, kas sniedz iespēju regulēt un vadīt apkures katlu attālināti caur internetu. VIADRUS A2C pieejams arī kā pārveidošanas komplekts, lai pārveidotu Viadrus Hercules U28 par automātisko katlu A2C Rotējošs, pašattīrošais granulu deglis, granulu katls ar izcilu un vienkārši saprotamu vadības automātiku Control Touch vadības displeju.

PILNĪBĀ AUTOMATIZĒTAIS ČUGUNA APKURES KATLS | PAREDZĒTS VISA VEIDA KOKSNES GRANULĀM

VIADRUS A2C 5
VIADRUS A2C 7
Modeļa nosaukums
Čuguna sekciju skaits
Apkures katla klase, saskaņā ar EN 303-5
Nominālā jauda
Minimālā jauda
Dūmgāzu temperatūra pie nominālās / minimālās izejas
Efektivitāte
Granulu patēriņš pie minimālas / nominālas jaudas
Degšanas laiks ar minimālu / nominālu jaudu
Katla dziļums, ieskaitot tvertni
Katla platums / augstums, ieskaitot tvertni
Skursteņa - dūmvada diametrs
Dūmvada – skursteņa ieteicamā vilkme
gab.
-
kW
0 C
kW
%
litros
kg/h
h
mm
mm
mm
Pa
Granulu tvertnes standarta tilpums
5
5
20
6,4
117/71
91,3
300
1,5–4,9
90/36
1100
1295/1340
150
10–20
7
5
30
7,7
109/71
91,3
300
1,7–6,8
80/24
1515
1295/1340
150
10–20
VIADRUS A2C apkures katli ir aprīkoti ar diviem atšķirīga veida granulu degļa risinājumiem: 5 sekciju katls VIADRUS A2C 5 standarta komplektācijā ir aprīkots ar degli PellasX Revo Mini 35, un 7 sekciju katls VIADRUS A2C 7 ir aprīkots ar degli PellasX Revo 44. Labajā pusē (kreisajā pusē) no katla ir novietota tērauda loksnes granulu tvertne - rezervuārs ar tilpumu 260 l. Rezervuārs ir savienots ar granulu padeves mehānismu - šneku un karstuizturīgo plastmasas lokano gofru. Apkures katla augšējā daļā ir paredzēta vadības automātikas korpusam , kurā atrodas vadības automātika, drošības bloks un automātikas displejs. Iekārta VIADRUS A2C tiek piegādāta divās versijās. S Control ar taustiņu vadību vai S Control Touch ar skārienjutīgu ekrānu. VIADRUS A2C 5 sastāvā esošais granulu deglis PellasX Revo Mini 35 ir aprīkots ar pašattīrošu rotācijas sadedzināšanas kameru, lai nodrošinātu zemas kvalitātes granulu efektīvu sadedzināšanu. PellasX Revo Mini 35 rotācijas - rotējošā granulu degļa virsmas tehnoloģija nodrošina 99% sadegšanas efektivitāti un automātisku pelnu izpūšanu. Granulu degļa konstrukcijas inovatīvā uzbūve un dizains, ievērojami atvieglo degļa apkopi un padara tehnisko pārbaudi par sīkumu.
Kontrolieris PellasX Room thermostat 1 Kontrolieris PellasX Room thermostat 3 Kontrolieris PellasX Room thermostat Kontrolieris PellasX S.Control Touch Kontrolieris PellasX S.Control Pellas X Net Control WI FI PellasX Revo 44 granulu degļi B PellasX Revo 44 granulu degļi PellasX Revo Mini 35 granulu deglis A PellasX Revo Mini 35 granulu deglis B

JAUDAS diapazons: 8-35 kW

Ražotājs: Pellas X Tips: Revo Mini 35 Jauda: 8 - 35 kW Barošanas avots: 230 V maiņstrāva / 50 Hz Vidējais enerģijas patēriņš: 50 W Svars: 17 kg Granulu transportieris : 2 m Degšanas efektivitāte: līdz 99% Izejas pielāgošana: JĀ Lambda vadība: JĀ (pēc izvēles) Centrālās apkures sūkņa darbība: JĀ Karstā ūdens sūkņa darbība: JĀ Telpas temperatūras kontrole: JĀ (opcija) Laika apstākļu un ārā temperatūras automātiskā vadība: JĀ (opcija) WI FI vadības modulis: JĀ (opcija)
PellasX Revo Mini 35 komplektā ietilpst: Revo Mini 35 granulu deglis S. Control vadības kontrolieris 2 m garš - cinkots granulu padeves transportieris
Specifikācija PellasX Revo Mini 35: Rotācijas sadegšanas kameru sistēma Izplešanās cauruļu sistēma Gaisa ventilācijas sistēma Hibrīda piedziņas sistēma Pārspiediena sadegšanas sistēma X.Plug sistēma X.Shell sistēma X.Gnite sistēma Drošības sistēmas Ātrās bloķēšanas aizdedzes sistēma
VIADRUS A2C 7 sastāvā esošais granulu deglis ir aprīkots ar pašattīrošu rotācijas sadedzināšanas kameru - koncepcijas tehnoloģija nodrošina 99% sadegšanas efektivitāti un automātisku pelnu izpūšanu. Montāžas skavas atvieglo granulu degļa apkopi un barjera ar pretsvaru uzlabo darbības drošību. PellasX Revo 44 Degļu rotācijas sadedzināšanas kameras koncepcija nav novatoriska, jo arī agrāk tika izmantoti šāda tipa un konstrukcijas granulu degļi. Tomēr tie vai nu sagādāja nepatikšanas lietošanā, vai arī bija ļoti dārgi. Tomēr Pellas X ražotāja pieredze parādīja, ka rotācijas koncepcija ir labākā un efektīvākā metode siltumenerģijas ražošanai no granulām. Tāpēc Pellas X uzskata rotējošo degļu ražošanu par lielu izaicinājumu un vissvarīgākā loma ir granulu degļa uzbūvei un konstruktīvajām detaļām.

JAUDAS diapazons: 10-44 kW

Ražotājs: Pellas X Tips: Revo 44 Jauda: 10 - 44 kW Barošanas avots: 230 V maiņstrāva / 50 Hz Vidējais enerģijas patēriņš: 70 W Svars: 24 kg Granulu transportiera garums: 2 m Degšanas efektivitāte: līdz 99% Izejas pielāgošana: JĀ Lambda zonde un kontrole: JĀ (pēc izvēles) Centrālās apkures sūkņa darbība: JĀ Karstā ūdens sūkņa darbība: JĀ Telpas kontrole: JĀ (opcija) Laika apstākļu automātiskā vadība: JĀ (opcija) Tīkla vadība: JĀ (opcija)
PellasX Revo 44 komplektā ietilpst: Revo 44 granulu deglis S.Control vai S.Control Touch vadības kontrolieris 2 m garš - cinkots granulu padeves transportieris

Kontrolieris PellasX S.Control

PellasX S.Control un S.Control Touch ir modernas vadības ierīces – centralizētas vadības automātikas, kas paredzētas granulu apkures katlu, to darbību vadīšanai un pilnai kontrolei. Kontrolieris PellasX S.Control izmanto patentētu un speciāli izstrādātu vadības programmatūru, kuras pamatā ir unikāli, zinātnieku un tehnisko inženieru izstrādāti algoritmi. Kontrolieriem S.Control ir intuitīvs un vienkārši saprotams vadības interfeiss. Vadības automātikas tehniskās iespējas un grafiskā izvēlne ļauj ātri konfigurēt visplašākās apkures sistēmas. Iekārtas darbību var konfigurēt, izmantojot telpas kontrolieri vai izmantojot datora lietojumprogrammām vai mobilajām ierīcēm paredzēto PellasX interneta lietojumprogrammu – WI FI tīkla vadības moduli.
Specifikācija PellasX S.Control: Trauksmes un kļūdu vēstures monitorings; Liesmas spilgtuma nolasīšana; Granulu daudzuma kontrole tvertnē; Pašreizējais granulu patēriņš un tā kontrole; Pašreizējā granulu degļa jaudas kontrole un vadība; Pulkstenis ar kalendāru pēc iestatījumiem; Trauksmes skaņas signāli; Informācijas taustiņš ātrai palīdzībai.
PellasX S.Control ieejas / izejas pieslēgumi Drošības temperatūras ierobežotājs; Istabas termostats; Katla termostats (gāze / eļļa); Dūmgāzu temperatūras sensors; Centrālapkures sūknis; Āra temperatūras sensors; Vietējā karstā ūdens sūknis ar temperatūras sensoru; Sajaukšanas vārsts ar temperatūras sensoru; Spiediena sensors - dūmgāzu ventilatora uzraudzībai.

Attālinātās vadības modulis Net Control

Net Control ir uzlabots interneta komunikāciju modulis, kas paredzēts izmantošanai kā servisa sistēma, lai nodrošinātu visu S.Control kontrolieru, kā arī telpas vadības un Room Control Touch pagarinātāju un to parametru un iestatījumu tālvadību. Net Control piedāvā piekļuvi tiešsaistē, izmantojot jebkuru datoru, planšetdatoru vai lietojumprogrammu, ieskaitot mobilās lietotnes.
Net Control specifikācija: Pielāgo un visus vadības automātikas parametrus; Saglabā galvenos darbības parametrus; Trauksmes ziņojumu saņemšana pa e-pastu; Saņem temperatūras sadalījuma vēsturi skaidras diagrammas veidā; Darbina tīkla vadības moduli, izmantojot intuitīvu datora lietojumprogrammu; Regulāri atjaunina programmatūru.

VIADRUS A2C GRANULU TVERTNE

VIADRUS A2C 5 APKURES KATLS

VIADRUS A2C PELLAS X REVO MINI

35 GRANULU DEGLIS

UZDOT JAUTĀJUMU

KONTROLIERIS PELLAS X S.

CONTROL AUTOMĀTIKA

KONTROLIERIS PELLAS X S. CONTROL AUTOMĀTIKA VIADRUS A2C 5 APKURES KATLS VIADRUS A2C GRANULU TVERTNE VIADRUS A2C PELLAS X REVO MINI 35 GRANULU DEGLIS

VIADRUS A2C PELLAS X REVO 44

GRANULU DEGLIS

VIADRUS A2C PELLAS X REVO 44 GRANULU DEGLIS
GRANULU KATLI
VIADRUS A2C APRAKSTS
VIADRUS A2C
Modeļi, jauda
Lietderības koeficients
Kurināmais veids
No 26 līdz 35 kW
83 - 91 %
3500,00 EUR
Cena sākot no
Ražotājs
Viadrus
granulas, malka, briketes, ogles
granulas
malka
briketes
ogles
VIADRUS A2C
ĒRTA UN INOVATĪVA VADĪBAS AUTOMĀTIKA
VIADRUS A2C granulu apkures katli ir aprīkoti ar ļoti ērtu un vienkārši lietojamu vadības automātiku Climatix Standard Control Touch, kas ir izstrādāta ar skārienjutīgu vadības displeja funkcionalitāti - LV un RUS valodā. Šī modernā un inovatīvā vadības automātika ir paredzēta ekonomiskam un efektīvam granulu apkures katla darbības monotoringam. Tā reaģē gan uz ārējās telpas, gan iekšējās telpas temperatūras svārstībām, nodrošinot pilnībā automatizētu apkures katla darbību. Vadības automātiku var opcionāli aprīkot ar tālvadības WI FI moduli, kas sniedz iespēju regulēt un vadīt apkures katlu attālināti caur internetu.
IZCILA APKURES KATLA KONSTRUKCIJA
VIADRUS A2C čuguna granulu apkures katli ir izgatavoti no pasaulē izslavētā pelēkā čehu čuguna, kas atbilst visiem EN 1561 normatīviem. Čehu ražotāja VIADRUS vairāk kā gadsimta senas un pārbaudītas čuguna liešanas tradīcijas garantē gadiem ilgu VIADRUS A2C apkures katlu kalpošanas laiku. VIADRUS A2C granulu apkures katla čuguna siltummainis ir izstrādāts, balstoties uz slavenā un pārbaudīta VIADRUS HERCULES U28 čuguna apkures katla bāzes konstrukcijas
KVALITATĪVS UN EKONOMISKS GRANULU DEGLIS
VIADRUS A2C čuguna granulu apkures apkures katli ir aprīkoti ar 5. paaudzes granulu degli no ražotāja PELLAS X - rotējošu, pilnībā automatizētu granulu degli ar pašattīrošanās funkcionalitāti. Granulu degļiem ir ļoti ērta, vienkārši lietojama vadības automātika PELLAS X Control Touch ar skārienjutīgu displeju, kas sniedz lietotājam visas jaunāko granulu katlu vadības priekšrocības par samērā ekonomiski izdevīgu cenu.
Multifunkcionālie, sērijveida granulu apkures katli VIADRUS A2C ir izslavētā un pārbaudītā čehu čuguna ražotāja VIADRUS, jaunākie sērijveida granulu apkures katli, kas ir pašlaik pieejami divās to modifikācijās - ar jaudu 20 kW 5 sekcijas un ar jaudu 30 kW 7 sekcijas. Granulu apkures katli VIADRUS A2C ir paredzēti efektīvai, ekonomiskai un ekoloģiski tīrai mazu un vidēji lielu dzīvojamo telpu apsildei. VIADRUS A2C ir ļoti ērti un vienkārši lietojami, jo to jaunākā vadības automātika Climatix Standard Control Touch ir izstrādāta ar skārienjutīgu vadības displeja funkcionalitāti - LV un RUS valodā. Granulu apkures katli VIADRUS A2C ir aprīkojami ar tālvadības WI FI moduli, kas sniedz iespēju regulēt un vadīt apkures katlu attālināti caur internetu. VIADRUS A2C ir čuguna granulu apkures katli, kas ir izgatavoti no pasaulē izslavētā pelēkā čehu čuguna, kas atbilst visiem EN 1561 normatīviem. Tie ir izstrādāti balstoties uz vairāk kā 100. gadu čehu ražotāja VIADRUS čuguna liešanas tradīcijām, kas garantē gadiem ilgu VIADRUS A2C apkures katlu kalpošanas laiku. VIADRUS A2C granulu apkures katla siltummainis tika izstrādāts, balstoties uz VIADRUS HERCULES U28 čuguna apkures katla bāzes konstrukciju. Šis multifunkcionālais VIADRUS HERCULES U28 čuguna apkures katls ir guvis lielu atzinību un popularitāti visā Eiropā, dēļ savas ērtās čuguna kurtuves - degkameras ar ērtajām un funkcionāli ērti lietojamām čuguna durvīm. VIADRUS A2C granulu apkures katli ir ļoti ērti izmantojami un piemērojami arī cita veida cietajam kurināmajam – oglēm, koksnei un briketēm, tie ir ērti apkures katli jebkurai dzīves situācijai. VIADRUS A2C granulu katli ir aprīkojami ar dažādu izmēru un tilpumu - granulām paredzētām uzpildes tvertnēm, kas opcionāli ir pieejamas pēc pieprasījuma. Granulām paredzēto tvertni var novietot gan apkures katla labajā, gan apkures katla kreisajā pusē. Granulu padevi uz granulu degli nodrošina granulu padeves mehānisms - šneks. Standarta VIADRUS A2C katli tiek aprīkoti ar 300 litru granulu tvertnēm, mazākā un kompaktākā granulu tvertne 120 litru , ļauj granulu apkures katlam darboties gandrīz piecas dienas, izmantojot kokskaidu ogles. Pateicoties VIADRUS A2C granulu apkures katla īpaši augstajai efektivitātei -91%, apkures katls ir sertificēts 5. emisijas klasē un pretendē uz Ekodizainu.
KVALITATĪVS UN EKONOMISKS GRANULU DEGLIS
VIADRUS A2C TEHNISKĀ INFORMĀCIJA
VIADRUS A2C TEHNISKĀ INFORMĀCIJA VIADRUS A2C TEHNISKĀ INFORMĀCIJA VIADRUS A2C TEHNISKĀ INFORMĀCIJA
VIADRUS A2C-S20P
VIADRUS A2C-S30P
L (mm)
1150
1350
Granulu apkures katls VIADRUS A2C paredzēts ļoti ekonomiskai, ērtai un efektīvai mazu un vidēji lielu telpu - ēku apsildīšanai. Viadrus A2C granulu apkures katls atbilst augstākajai 5.klasei, ar atsauci uz EN 303-5 normu, kas nozīmē, ka šiem granulu katliem ir zemākais emisiju līmenis un augstākās efektivitātes - lietderības koeficienta īpašības. Viadrus A2C pašlaik pieejams divās modifikācijās - 5 sekcijas (20 kw) un 7 sekcijas (30 kw). Katla korpuss izgatavots uz Viadrus Hercules U28 apkures katla konstrukcijas bāzes. Viadrus A2C katla korpuss sastāv no atsevišķi samontētām čuguna sekcijām, kas izgatavotas no pasaulē atzītā un atpazīstamā čehu ražotāja Viadrus pelēkā čuguna - materiāla, kas atbilst visiem EN 1561 normatīviem. Šīs savstarpēji savienotās čuguna sekcijas veido degšanas kameru – konvekcionālo apkures katla daļu, kas tiek piepildīta ar ūdens tilpumu, nodrošinot apkures sistēmu ar nepieciešamo karsto ūdeni. Apkures ūdens pieslēgumi – ievads atpakaļgaitai un izvads turpgaitai, atrodas VIADRUS A2C čuguna apkures katla konstrukcijas aizmugurējā daļā – aizmugurējā sekcijā. Vēl šajā aizmugurējā čuguna sekcijā - apkures katla aizmugures daļā, atrodas dūmvada pieslēgums - dūmvada izvads un flanču pievienojumi. Apkures katla VIADRUS A2C konstrukcijas priekšējā daļa – priekšēja čuguna sekcija ir aprīkota ar diva veida veramām čuguna durvīm – vienas durvis pielāgotas granulu deglim Pellas X, otras durvis paredzētas apkures katla kurtuves tīrīšanai un cietā kurināmā ielādei. Čuguna katla korpuss - čuguna katls, no ārējās daļas ir izolēts ar veselībai nekaitīgu, karstumizturīgu - speciālu minerālvates izolāciju, tādejādi pilnībā samazinot siltuma zudumus no apkures katla konstrukcijas korpusa. Izejošās jaudas diapazons (pamatojoties uz VIADRUS A2C apkures katla modifikāciju): 6,4-20 kW / 7,7-30 kW VIADRUS A2C priekšrocības: pārbaudītais Viadrus Hercules U28 čuguna apkures katla korpuss, garantē ilgu kalpošanas laiku liela granulu tvertņu daudzveidība un pieejamais klāsts pēc klienta izvēles atbilst 5. emisijas klasei saskaņā ar EN 303-5 standartiem, kā arī atbilst EKODESIGN, BAFA sertifikātam Vadības automātiku var opcionāli aprīkot ar tālvadības WI FI moduli, kas sniedz iespēju regulēt un vadīt apkures katlu attālināti caur internetu. VIADRUS A2C pieejams arī kā pārveidošanas komplekts, lai pārveidotu Viadrus Hercules U28 par automātisko katlu A2C Rotējošs, pašattīrošais granulu deglis, granulu katls ar izcilu un vienkārši saprotamu vadības automātiku Control Touch vadības displeju.
VIADRUS A2C 5
VIADRUS A2C 7
Modeļa nosaukums
Čuguna sekciju skaits
Apkures katla klase, saskaņā ar EN 303-5
Nominālā jauda
Minimālā jauda
Dūmgāzu temperatūra pie nominālās / minimālās izejas
Efektivitāte
Granulu patēriņš pie minimālas / nominālas jaudas
Degšanas laiks ar minimālu / nominālu jaudu
Katla dziļums, ieskaitot tvertni
Katla platums / augstums, ieskaitot tvertni
Skursteņa - dūmvada diametrs
Dūmvada – skursteņa ieteicamā vilkme
gab.
-
kW
0 C
kW
%
litros
kg/h
h
mm
mm
mm
Pa
Granulu tvertnes standarta tilpums
5
5
20
6,4
117/71
91,3
300
1,5–4,9
90/36
1100
1295/1340
150
10–20
7
5
30
7,7
109/71
91,3
300
1,7–6,8
80/24
1515
1295/1340
150
10–20
VIADRUS A2C VADĪBAS AUTOMĀTIKA UN WI-FI MODULIS
VIADRUS A2C apkures katli ir aprīkoti ar diviem atšķirīga veida granulu degļa risinājumiem: 5 sekciju katls VIADRUS A2C 5 standarta komplektācijā ir aprīkots ar degli PellasX Revo Mini 35, un 7 sekciju katls VIADRUS A2C 7 ir aprīkots ar degli PellasX Revo 44. Labajā pusē (kreisajā pusē) no katla ir novietota tērauda loksnes granulu tvertne - rezervuārs ar tilpumu 260 l. Rezervuārs ir savienots ar granulu padeves mehānismu - šneku un karstuizturīgo plastmasas lokano gofru. Apkures katla augšējā daļā ir paredzēta vadības automātikas korpusam , kurā atrodas vadības automātika, drošības bloks un automātikas displejs. Iekārta VIADRUS A2C tiek piegādāta divās versijās. S Control ar taustiņu vadību vai S Control Touch ar skārienjutīgu ekrānu. VIADRUS A2C 5 sastāvā esošais granulu deglis PellasX Revo Mini 35 ir aprīkots ar pašattīrošu rotācijas sadedzināšanas kameru, lai nodrošinātu zemas kvalitātes granulu efektīvu sadedzināšanu. PellasX Revo Mini 35 rotācijas - rotējošā granulu degļa virsmas tehnoloģija nodrošina 99% sadegšanas efektivitāti un automātisku pelnu izpūšanu. Granulu degļa konstrukcijas inovatīvā uzbūve un dizains, ievērojami atvieglo degļa apkopi un padara tehnisko pārbaudi par sīkumu.
Kontrolieris PellasX Room thermostat 1 Kontrolieris PellasX Room thermostat 3 Kontrolieris PellasX Room thermostat Kontrolieris PellasX S.Control Touch Kontrolieris PellasX S.Control Pellas X Net Control WI FI PellasX Revo 44 granulu degļi B PellasX Revo 44 granulu degļi PellasX Revo Mini 35 granulu deglis A PellasX Revo Mini 35 granulu deglis B
JAUDAS diapazons: 8-35 kW
Ražotājs: Pellas X Tips: Revo Mini 35 Jauda: 8 - 35 kW Barošanas avots: 230 V maiņstrāva / 50 Hz Vidējais enerģijas patēriņš: 50 W Svars: 17 kg Granulu transportieris : 2 m Degšanas efektivitāte: līdz 99% Izejas pielāgošana: JĀ Lambda vadība: JĀ (pēc izvēles) Centrālās apkures sūkņa darbība: JĀ Karstā ūdens sūkņa darbība: JĀ Telpas temperatūras kontrole: JĀ (opcija) Laika apstākļu un ārā temperatūras automātiskā vadība: JĀ (opcija) WI FI vadības modulis: JĀ (opcija)
Specifikācija PellasX Revo Mini 35: Rotācijas sadegšanas kameru sistēma Izplešanās cauruļu sistēma Gaisa ventilācijas sistēma Hibrīda piedziņas sistēma Pārspiediena sadegšanas sistēma X.Plug sistēma X.Shell sistēma X.Gnite sistēma Drošības sistēmas Ātrās bloķēšanas aizdedzes sistēma
PellasX Revo Mini 35 komplektā ietilpst: Revo Mini 35 granulu deglis S. Control vadības kontrolieris 2 m garš - cinkots granulu padeves transportieris
VIADRUS A2C 7 sastāvā esošais granulu deglis ir aprīkots ar pašattīrošu rotācijas sadedzināšanas kameru - koncepcijas tehnoloģija nodrošina 99% sadegšanas efektivitāti un automātisku pelnu izpūšanu. Montāžas skavas atvieglo granulu degļa apkopi un barjera ar pretsvaru uzlabo darbības drošību. PellasX Revo 44 Degļu rotācijas sadedzināšanas kameras koncepcija nav novatoriska, jo arī agrāk tika izmantoti šāda tipa un konstrukcijas granulu degļi. Tomēr tie vai nu sagādāja nepatikšanas lietošanā, vai arī bija ļoti dārgi. Tomēr Pellas X ražotāja pieredze parādīja, ka rotācijas koncepcija ir labākā un efektīvākā metode siltumenerģijas ražošanai no granulām. Tāpēc Pellas X uzskata rotējošo degļu ražošanu par lielu izaicinājumu un vissvarīgākā loma ir granulu degļa uzbūvei un konstruktīvajām detaļām.
JAUDAS diapazons: 10-44 kW
Ražotājs: Pellas X Tips: Revo 44 Jauda: 10 - 44 kW Barošanas avots: 230 V maiņstrāva / 50 Hz Vidējais enerģijas patēriņš: 70 W Svars: 24 kg Granulu transportiera garums: 2 m Degšanas efektivitāte: līdz 99% Izejas pielāgošana: JĀ Lambda zonde un kontrole: JĀ (pēc izvēles) Centrālās apkures sūkņa darbība: JĀ Karstā ūdens sūkņa darbība: JĀ Telpas kontrole: JĀ (opcija) Laika apstākļu automātiskā vadība: JĀ (opcija) Tīkla vadība: JĀ (opcija)
PellasX Revo 44 komplektā ietilpst: Revo 44 granulu deglis S.Control vai S.Control Touch vadības kontrolieris 2 m garš - cinkots granulu padeves transportieris
Kontrolieris PellasX S.Control PellasX S.Control un S.Control Touch ir modernas vadības ierīces – centralizētas vadības automātikas, kas paredzētas granulu apkures katlu, to darbību vadīšanai un pilnai kontrolei. Kontrolieris PellasX S.Control izmanto patentētu un speciāli izstrādātu vadības programmatūru, kuras pamatā ir unikāli, zinātnieku un tehnisko inženieru izstrādāti algoritmi. Kontrolieriem S.Control ir intuitīvs un vienkārši saprotams vadības interfeiss. Vadības automātikas tehniskās iespējas un grafiskā izvēlne ļauj ātri konfigurēt visplašākās apkures sistēmas. Iekārtas darbību var konfigurēt, izmantojot telpas kontrolieri vai izmantojot datora lietojumprogrammām vai mobilajām ierīcēm paredzēto PellasX interneta lietojumprogrammu – WI FI tīkla vadības moduli.
Specifikācija PellasX S.Control: Trauksmes un kļūdu vēstures monitorings; Liesmas spilgtuma nolasīšana; Granulu daudzuma kontrole tvertnē; Pašreizējais granulu patēriņš un tā kontrole; Pašreizējā granulu degļa jaudas kontrole un vadība; Pulkstenis ar kalendāru pēc iestatījumiem; Trauksmes skaņas signāli; Informācijas taustiņš ātrai palīdzībai.
PellasX S.Control ieejas / izejas pieslēgumi Drošības temperatūras ierobežotājs; Istabas termostats; Katla termostats (gāze / eļļa); Dūmgāzu temperatūras sensors; Centrālapkures sūknis; Āra temperatūras sensors; Vietējā karstā ūdens sūknis ar temperatūras sensoru; Sajaukšanas vārsts ar temperatūras sensoru; Spiediena sensors - dūmgāzu ventilatora uzraudzībai.
Attālinātās vadības modulis Net Control Net Control ir uzlabots interneta komunikāciju modulis, kas paredzēts izmantošanai kā servisa sistēma, lai nodrošinātu visu S.Control kontrolieru, kā arī telpas vadības un Room Control Touch pagarinātāju un to parametru un iestatījumu tālvadību. Net Control piedāvā piekļuvi tiešsaistē, izmantojot jebkuru datoru, planšetdatoru vai lietojumprogrammu, ieskaitot mobilās lietotnes.
Net Control specifikācija: Pielāgo un visus vadības automātikas parametrus; Saglabā galvenos darbības parametrus; Trauksmes ziņojumu saņemšana pa e-pastu; Saņem temperatūras sadalījuma vēsturi skaidras diagrammas veidā; Darbina tīkla vadības moduli, izmantojot intuitīvu datora lietojumprogrammu; Regulāri atjaunina programmatūru.
VIADRUS A2C VADĪBAS AUTOMĀTIKA UN WI-FI MODULIS
KONTROLIERIS PELLAS X S. CONTROL AUTOMĀTIKA VIADRUS A2C 5 APKURES KATLS VIADRUS A2C GRANULU TVERTNE VIADRUS A2C PELLAS X REVO MINI 35 GRANULU DEGLIS VIADRUS A2C PELLAS X REVO 44 GRANULU DEGLIS
Darba laiks
Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 20:00 Sestdiena: 09:00 – 19:00 Svētdiena: 11:00 – 17:00
+371 24860170
info@granulu-katli.lv
UZDOT JAUTĀJUMU
Ja Jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar šī ražotāja piedāvātajiem granulu apkures katliem vai arī konkrētiem šī ražotāja apkures katlu modeļiem un to risinājumiem, aizpildiet, lūdzu, zemāk esošo veidlapu, un ražotāja izplatītājs ar Jums sazināsies.
*Jūsu sniegto tālruņa numuru, vārdu un e-pasta adresi E-potāla “Granulu katli" pilnvarotā persona - puse izmantos tikai saziņai vai informācijas ievākšanai un tikai saistībā ar pieprasītāja vēlmi saņemt speciālista konsultāciju vai arī parastas saziņas nodrošināšanai.
VIADRUS A2C OBJEKTU GALERIJA
+371 24860170
info@granulu-katli.lv
GRANULU KATLI