GRANDEG BIO

Modeļi, jauda
Lietderības koeficients
Kurināmais veids
No 15 līdz 40 kW
86 - 88 %
4300,00 EUR
Cena sākot no
Ražotājs
Grandeg
granulas, malka, briketes
UZDOT JAUTĀJUMU
GRANDEG BIO ir kombinētie granulu apkures katli, kuros iespējams apvienot vairāku kurināmo veidu izmantošanas funkcionalitāti. Tie ir jaunākā tipa granulu apkures katli, kuros praktiski paralēli ir iespējams lietot gan granulas, gan briketes, gan malku, un pārslēgšanās starp kurināmā veidiem var notikt manuālā vai pilnīgi automātiskā režīmā. GRANDEG BIO kombinētais granulu apkures katli tiek piedāvāts sekojošās modifikācijās un sērijveida modeļos GRANDEG BIO 15 kW, GRANDEG BIO 25kW un GRANDEG BIO 40 kW. GRANDEG BIO kombinētajos granulu katlos modernā tehnoloģija tiek apvienota ar tradicionālām vērtībām. Tā ir modernās granulu apkures funkcionalitātes apvienošana ar tradicionālo malkas apkuri, nodrošinot ļoti augstu komforta un labsajūtas līmeni, tajā pat laikā neierobežojot lietotāju kādā konkrētā kurināmā izvēlē. GRANDEG BIO ir inovatīvs apkures sistēmas risinājums, kurš izstrādāts pateicoties vairāk nekā 20. gadu ilgai pieredzei apkures katlu ražošanas jomā. GRANDEG BIO granulu apkures katli ir intensīvu pētijumu, praktiska un zinātniska darba rezultāts. GRANDEG BIO ir apkures katls ar augstu lietderības koeficientu. Modernā katla konstrukcija un pilnais aprīkojums nodrošina ļoti efektīvu un precīzu apkures katla darbību, kas ļauj ievērojami samazināt kopējās apkures izmaksas gan kurinot ar malku, gan kurinot ar granulām. GRANDEG BIO granulu apkures katli ir ražoti no 4mm speciāli ķīmiski apstrādāta tērauda loksnēm, kas garantē gadiem ilgu, efektīvu un precīzu apkures katla darbību. GRANDEG BIO apkures katli ir aprīkoti ar augstākās klases vadības automātikas aprīkojumu, efektīvu, konstruktīvi vienkāršu degli un padeves sistēmu, kas apvienojumā ar kvalitatīvu un izturīgu apkures katla tērauda korpusu, sniedz lietotājiem kvalitatīvu apkures sistēmas risinājumu par ļoti samērīgu cenu.

PLAŠS SORTIMENTS UN IZCILA KVALITĀTE

Ražotājs GRANDEG piedāvā ļoti plašu granulu un kombinēto granulu un malkas apkures katlu un papildaprīkojuma klāstu, piemērotu jebkuras apkures sistēmas vajadzībām. GRANDEG BIO katli tiek ražoti ar maksimālo jaudu no 15 kW līdz 40 kW, piemēroti telpām un apkurināmām platībām līdz pat 400 m2. GRANDEG BIO inovatīvā tērauda katla konstrukcija, sniedz lietotājiem iespēju izmantot gan granulas, gan briketes, gan malku, sasniedzot ļoti augstus lietderības koeficienta rādījumus. GRANDEG BIO sevī apvieno jaunākās un progresīvākās apkures katlu ražošanas tendences, ar ilgadēju, tradīcījām un zinātnisko pieredzi balstītu darba risinājumus. GRANDEG BIO ir kvalitatīvs granulu apkures katls par pieņemamu cenu.
GRANDEG BIO sērijas apkures katli ir aprīkoti ar granulu degli, kas papildināts ar konusveida degšanas kameru, lai degošā liesma būtu pēc iespējas koncentrētāka un precīzāka. GRANDEG BIO granula degļa degkameras iekšpusē esošais konuss veido liesmas un gaisa virpuli, kas veicinu pareizu degšanu un pareizu nepieciešamo gāzu sajaukšanos. Granulu degļa konusa atdure augšdaļā nodrošina, ka arī nelielie granulu pārpalikumi, sīkas granulu daļiņas, kas virpuļa efekta rezultātā tiek piespiestas pie konusa degkameras sienām, spēj pilnībā un efektīvi sadegt, granulām sadegot deglī, nevis gruzdot kurtuves apakšā, kā degšanas process norit daudziem citiem multifunkcionālo apkures katlu ražotājiem apkures katlu modeļiem. GRANDEG BIO deglī pats degšanas process norit efektīvāk, tiek patērēts mazāk kurināmā un degļa apkope un tīrīšana jāveic retāk. GRANDEG BIO deglis spēj sadedzināt ievērojami lielāku kurināmā daudzumu un spēj attīstīt lielāku jaudu pie kompaktiem apkures katla un degļa izmēriem. GRANDEG BIO granulu apkures katli ir aprīkoti ar jaunākā tipa vadības automātiku, kas sniedz lietotājam pilnīgu informācija par visiem procesiem, kas norit apkures sistēmā. GRANDEG BIO automātika sniedz lietotājam pilnīgu priekšstatu par iekšējām un ārējām telpas temperatūrām un to svārstībām, tā ir viegli lietojama, jo tās informācijas vadības ekrāns atrodās uz katla korpusa. Vadības paneļa displejā iespējams sekot līdzi katla darbībai un saņemt paziņojumus, ir iespēja arī mainīt apkures iekārtas iestatījumus.
granulas
malka
briketes
UZDOT JAUTĀJUMU UZDOT JAUTĀJUMU UZDOT JAUTĀJUMU
Darba laiks
Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 20:00 Sestdiena: 09:00 – 19:00 Svētdiena: 11:00 – 17:00
+371 24860170
info@granulu-katli.lv
Ja Jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar šī ražotāja piedāvātajiem granulu apkures katliem vai arī konkrētiem šī ražotāja apkures katlu modeļiem un to risinājumiem, aizpildiet, lūdzu, zemāk esošo veidlapu, un ražotāja izplatītājs ar Jums sazināsies.
*Jūsu sniegto tālruņa numuru, vārdu un e-pasta adresi E-potāla “Granulu katli" pilnvarotā persona - puse izmantos tikai saziņai vai informācijas ievākšanai un tikai saistībā ar pieprasītāja vēlmi saņemt speciālista konsultāciju vai arī parastas saziņas nodrošināšanai.

APKURES KATLA - GRANDEG BIO

AIZMUGURE

APKURES KATLS - GRANDEG TURBO

LIELAS JAUDAS

APKURES KATLA - GRANDEG TURBO

AIZMUGURE

APKURES KATLS - GRANDEG BIO

APKURES KATLS - GRANDEG ECO

INDUSTRIĀLAIS

GRANDEG BIO

DROŠĪBA UN ĒRTĪBAS

GRANDEG BIO granulu apkures katli ir aprīkoti ar drošu un pārdomātu vadības automātiku, kas aprīkota ar speciālo drošības sistēmas aprīkojumu. GRANDEG BIO iekārtas aprīkojums ir pielāgots, lai iekārta – granulu apkures katls jebkādu kļūdu gadījumā nevarētu aizdegties no uguns, elektrības un citiem drošības riskiem. GRANDEG BIO ir jaunākā tipa granulu apkures katli, kuros praktiski paralēli ir iespējams lietot gan granulas, gan briketes, gan malku, un pārslēgšanās starp kurināmā veidiem var notikt manuālā vai pilnīgi automātiskā režīmā.

ILGADĒJA PIEREDZE UN UZTICAMĪBA

Ražotājs GRANDEG izstrādā un piedāvā lietotājiem apkures katlus un to risinājumus jau vairāk kā 2o gadus. Milzīgā pieredze, ieguldītais darbs un investīcijas padara GRANDEG par vērā ņemamu granulu katlu ražotāju ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Klienti uzticas produkcijai, tās kvalitātei un ražotāja tehniskajam atbalstam.
Modernās tehnoloģijas ne vienmēr nozīmē atteikšanos no tradicionālām vērtībām. Granulu apkure ir efektīvs un ērts apkures risinājums, taču dažreiz lielāku prieku sagādā paša sarūpētas malkas kurināšana. GRANDEG BIO katli apvieno labāko no abām pasaulēm, nodrošinot augstu komforta līmeni un automatizāciju, taču tajā pašā laikā neierobežojot Jūs kurināmā izvēlē. Ar mūsu BIO katliem var lietot granulas, briketes vai sausu malku, un pārslēgšanās starp kurināmā veidiem neaizņems vairāk par 5 minūtēm. Īpašā katla konstrukcija nodrošina efektīvu degšanas procesu, kas ļauj ievērojami samazināt apkures izmaksas, vienalga, vai par kurināmo tiek izmantota malka vai granulas.

APKURES KATLA - GRANDEG ECO

AIZMUGURE

GRANULU KATLI

CENTROMETAL EKO CK-P PELLET SET

Darba laiks

Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 20:00 Sestdiena: 09:00 – 19:00 Svētdiena: 11:00 – 17:00
+371 24860170
info@granulu-katli.lv

GRANDEG BIO

Modeļi, jauda
Lietderības koeficients
Kurināmais veids
No 15 līdz 40 kW
86 - 88 %
4300,00 EUR
Cena sākot no
Ražotājs
Grandeg
granulas, malka, briketes
granulas
malka
briketes

UZDOT JAUTĀJUMU

Ja Jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar šī ražotāja piedāvātajiem granulu apkures katliem vai arī konkrētiem šī ražotāja apkures katlu modeļiem un to risinājumiem, aizpildiet, lūdzu, zemāk esošo veidlapu, un ražotāja izplatītājs ar Jums sazināsies.
*Jūsu sniegto tālruņa numuru, vārdu un e-pasta adresi E-potāla “Granulu katli" pilnvarotā persona - puse izmantos tikai saziņai vai informācijas ievākšanai un tikai saistībā ar pieprasītāja vēlmi saņemt speciālista konsultāciju vai arī parastas saziņas nodrošināšanai.

GRANDEG BIO OBJEKTU

GALERIJA

GRANDEG BIO APRAKSTS

GRANDEG BIO TEHNISKĀ

INFORMĀCIJA

GRANDEG BIO

AUTOMĀTIKA UN DEGLIS

GRANDEG BIO

FOTOGALERIJAS

PLAŠS SORTIMENTS UN IZCILA KVALITĀTE Ražotājs GRANDEG piedāvā ļoti plašu granulu un kombinēto granulu un malkas apkures katlu un papildaprīkojuma klāstu, piemērotu jebkuras apkures sistēmas vajadzībām. GRANDEG BIO katli tiek ražoti ar maksimālo jaudu no 15 kW līdz 40 kW, piemēroti telpām un apkurināmām platībām līdz pat 400 m2. GRANDEG BIO inovatīvā tērauda katla konstrukcija, sniedz lietotājiem iespēju izmantot gan granulas, gan briketes, gan malku, sasniedzot ļoti augstus lietderības koeficienta rādījumus. GRANDEG BIO sevī apvieno jaunākās un progresīvākās apkures katlu ražošanas tendences, ar ilgadēju, tradīcījām un zinātnisko pieredzi balstītu darba risinājumus. GRANDEG BIO ir kvalitatīvs granulu apkures katls par pieņemamu cenu.
DROŠĪBA UN ĒRTĪBAS GRANDEG BIO granulu apkures katli ir aprīkoti ar drošu un pārdomātu vadības automātiku, kas aprīkota ar speciālo drošības sistēmas aprīkojumu. GRANDEG BIO iekārtas aprīkojums ir pielāgots, lai iekārta – granulu apkures katls jebkādu kļūdu gadījumā nevarētu aizdegties no uguns, elektrības un citiem drošības riskiem. GRANDEG BIO ir jaunākā tipa granulu apkures katli, kuros praktiski paralēli ir iespējams lietot gan granulas, gan briketes, gan malku, un pārslēgšanās starp kurināmā veidiem var notikt manuālā vai pilnīgi automātiskā režīmā.
ILGADĒJA PIEREDZE UN UZTICAMĪBA Ražotājs GRANDEG izstrādā un piedāvā lietotājiem apkures katlus un to risinājumus jau vairāk kā 2o gadus. Milzīgā pieredze, ieguldītais darbs un investīcijas padara GRANDEG par vērā ņemamu granulu katlu ražotāju ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Klienti uzticas produkcijai, tās kvalitātei un ražotāja tehniskajam atbalstam.
GRANDEG BIO ir kombinētie granulu apkures katli, kuros iespējams apvienot vairāku kurināmo veidu izmantošanas funkcionalitāti. Tie ir jaunākā tipa granulu apkures katli, kuros praktiski paralēli ir iespējams lietot gan granulas, gan briketes, gan malku, un pārslēgšanās starp kurināmā veidiem var notikt manuālā vai pilnīgi automātiskā režīmā. GRANDEG BIO kombinētais granulu apkures katli tiek piedāvāts sekojošās modifikācijās un sērijveida modeļos GRANDEG BIO 15 kW, GRANDEG BIO 25kW un GRANDEG BIO 40 kW. GRANDEG BIO kombinētajos granulu katlos modernā tehnoloģija tiek apvienota ar tradicionālām vērtībām. Tā ir modernās granulu apkures funkcionalitātes apvienošana ar tradicionālo malkas apkuri, nodrošinot ļoti augstu komforta un labsajūtas līmeni, tajā pat laikā neierobežojot lietotāju kādā konkrētā kurināmā izvēlē. GRANDEG BIO ir inovatīvs apkures sistēmas risinājums, kurš izstrādāts pateicoties vairāk nekā 20. gadu ilgai pieredzei apkures katlu ražošanas jomā. GRANDEG BIO granulu apkures katli ir intensīvu pētijumu, praktiska un zinātniska darba rezultāts. GRANDEG BIO ir apkures katls ar augstu lietderības koeficientu. Modernā katla konstrukcija un pilnais aprīkojums nodrošina ļoti efektīvu un precīzu apkures katla darbību, kas ļauj ievērojami samazināt kopējās apkures izmaksas gan kurinot ar malku, gan kurinot ar granulām. GRANDEG BIO granulu apkures katli ir ražoti no 4mm speciāli ķīmiski apstrādāta tērauda loksnēm, kas garantē gadiem ilgu, efektīvu un precīzu apkures katla darbību. GRANDEG BIO apkures katli ir aprīkoti ar augstākās klases vadības automātikas aprīkojumu, efektīvu, konstruktīvi vienkāršu degli un padeves sistēmu, kas apvienojumā ar kvalitatīvu un izturīgu apkures katla tērauda korpusu, sniedz lietotājiem kvalitatīvu apkures sistēmas risinājumu par ļoti samērīgu cenu.
Modernās tehnoloģijas ne vienmēr nozīmē atteikšanos no tradicionālām vērtībām. Granulu apkure ir efektīvs un ērts apkures risinājums, taču dažreiz lielāku prieku sagādā paša sarūpētas malkas kurināšana. GRANDEG BIO katli apvieno labāko no abām pasaulēm, nodrošinot augstu komforta līmeni un automatizāciju, taču tajā pašā laikā neierobežojot Jūs kurināmā izvēlē. Ar mūsu BIO katliem var lietot granulas, briketes vai sausu malku, un pārslēgšanās starp kurināmā veidiem neaizņems vairāk par 5 minūtēm. Īpašā katla konstrukcija nodrošina efektīvu degšanas procesu, kas ļauj ievērojami samazināt apkures izmaksas, vienalga, vai par kurināmo tiek izmantota malka vai granulas.
GRANDEG BIO sērijas apkures katli ir aprīkoti ar granulu degli, kas papildināts ar konusveida degšanas kameru, lai degošā liesma būtu pēc iespējas koncentrētāka un precīzāka. GRANDEG BIO granula degļa degkameras iekšpusē esošais konuss veido liesmas un gaisa virpuli, kas veicinu pareizu degšanu un pareizu nepieciešamo gāzu sajaukšanos. Granulu degļa konusa atdure augšdaļā nodrošina, ka arī nelielie granulu pārpalikumi, sīkas granulu daļiņas, kas virpuļa efekta rezultātā tiek piespiestas pie konusa degkameras sienām, spēj pilnībā un efektīvi sadegt, granulām sadegot deglī, nevis gruzdot kurtuves apakšā, kā degšanas process norit daudziem citiem multifunkcionālo apkures katlu ražotājiem apkures katlu modeļiem. GRANDEG BIO deglī pats degšanas process norit efektīvāk, tiek patērēts mazāk kurināmā un degļa apkope un tīrīšana jāveic retāk. GRANDEG BIO deglis spēj sadedzināt ievērojami lielāku kurināmā daudzumu un spēj attīstīt lielāku jaudu pie kompaktiem apkures katla un degļa izmēriem. GRANDEG BIO granulu apkures katli ir aprīkoti ar jaunākā tipa vadības automātiku, kas sniedz lietotājam pilnīgu informācija par visiem procesiem, kas norit apkures sistēmā. GRANDEG BIO automātika sniedz lietotājam pilnīgu priekšstatu par iekšējām un ārējām telpas temperatūrām un to svārstībām, tā ir viegli lietojama, jo tās informācijas vadības ekrāns atrodās uz katla korpusa. Vadības paneļa displejā iespējams sekot līdzi katla darbībai un saņemt paziņojumus, ir iespēja arī mainīt apkures iekārtas iestatījumus.

APKURES KATLA - GRANDEG BIO

AIZMUGURE

APKURES KATLS - GRANDEG TURBO

LIELAS JAUDAS

APKURES KATLA - GRANDEG TURBO

AIZMUGURE

APKURES KATLS - GRANDEG BIO

APKURES KATLS - GRANDEG ECO

INDUSTRIĀLAIS

APKURES KATLA - GRANDEG ECO

AIZMUGURE

+371 24860170
info@granulu-katli.lv
GRANULU KATLI