DOMUSA DUAL THERM

Modeļi, jauda
Lietderības koeficients
Kurināmais veids
No 25 līdz 35 kW
87 - 91 %
4300,00 EUR
Cena sākot no
Ražotājs
Domusa Teknika
granulas, malka, briketes
UZDOT JAUTĀJUMU
Domusa Dual Therm kombinētie granulu apkures katli ir ražotāja DOMUSA TEKNIK jaunākais un inovatīvākais, modernas un efektīvas - pilnībā automatizētas apkures sistēmas risinājums, kurā tiek izcili apvienotas divu kurināmo veidu izmantošanas funkcionalitātes. Domusa Dual Therm granulu apkures katlos ir iespējama divu kurināmā veidu izmantošanas kombinācija, turklāt iekļaujot visu pilnībā automatizēta apkures katla komfortu un veiktspēju, kā arī granulu bunkuru, kas sniedz lietošanas brīvību atbilstoši lietotāja vajadzībām. Domusa Dual Therm granulu apkures katls sniedz iespēju lietotājam paralēli un praktiski vienlaicīgi izmantot gan malku, gan granulas atbilstoši katra lietotāja vēlmēm un vajadzībām. Tas ir granulu apkures katls ar ļoti kvalitatīva, speciāli leģēta un ķīmiski apstrādāta tērauda degkameru, kas piemērota gan malkas pagaļu sadedzināšanai, gan arī alternatīva kurināmā izmantošanai. Domusa Dual Therm kombinētais granulu apkures katls ir apkures sistēmas risinājums ar ļoti augstu lietderības koeficientu, pateicoties apkures katla efektivitātei un elektroniskajai vadībai, tas samazina kurināmā patēriņu un apkures izmaksas, efektīvi un lietderīgi atgūstot finansiālo ieguldījumu ļoti īsā laikā. Domusa Dual Therm granulu apkures katli ir aprīkoti ar ļoti ērtu elektronisku, skarienjutīgu vadības paneli, kas precīzi kontrolē piegādājamā kurināmā apjomu, tādējādi ir iespējams nepārspējams sadegšanas process pat zemas jaudas līmeņos, kas ievērojami samazina patēriņu un izdevumus, jo apkures katla jauda tiek pielāgota siltumpatērējošo iekārtu pieprasījumiem. Pateicoties plašām elektroniskās vadības iespējām un spējai darboties zemas jaudas līmenī, samazinās ieslēgšanas/izslēgšanas cikli un zaudējumi to dēļ, palielinot apkures katla efektivitāti un paildzinot iekārtas kalpošanas laiku. Domusa Dual Therm granulu apkures katlu siltummainis ir īpaši izstrādāts, lai maksimāli palielinātu siltuma apmaiņu gāzēm ar ūdeni un sekojoši ar iekārtu. Domusa Dual Therm granulu apkures katls var ievērojami samazināt dūmgāzu temperatūru, tādējādi kļūstot par labāko apkures katlu tirgū ar A+ energoefektivitātes novērtējumu. Domusa Dual Therm kombinētie granulu apkures katli ir aprīkoti gan ar automātiskās tīrīšanas, gan ar automātiskās aizdedzes funkcionalitāti. Domusa Dual Therm apkures katliem automātiski vadīt apkures un karstā ūdens sistēmu, kad tiek izmantotas malkas pagales. Domusa Dual Therm granulu katli piedāvā inovatīvu siltuma atgriešanas sistēmu. Karstās straumes sistēma izvairās no sarežģītām sistēmām, lai novērstu kondensātu, kas var rasties auksta gaisa ietekmē. Šī uzsildīšanas sistēma atbalsta tiešu gaisa atgriešanos katlā līdz pat 35 ºC, kā rezultātā ir iespējams katlu uzstādīt bez papildu aizsardzības un ar jebkāda veida hidraulisku risinājumu.

Taupīgums un efektivitāte

Domusa Dual Therm granulu apkures katls, pateicoties apkures katla efektivitātei un elektroniskajai vadībai, samazina kurināmā patēriņu, atgūstot ieguldījumus īsā laika periodā. Siltummainis ir īpaši izstrādāts, lai maksimāli palielinātu siltuma apmaiņu gāzēm ar ūdeni un sekojoši ar iekārtu. Domusa Dual Therm granulu apkures katls var ievērojami samazināt dūmgāzu temperatūru, tādējādi kļūstot par labāko apkures katlu tirgū ar A+ energoefektivitātes novērtējumu.
Domusa Dual Therm granulu apkures katli ir aprīkoti ar jaunāka tipa skarienjutīgu, pilnībā elektronisku vadības automātiku, kas kontrolē visus apkures sistēmas procesus no viena centralizēta vadības displeja.Tā nodrošina un regulē sadegšanas procesus pat pie samazinātas jaudas līmeņa. Domusa Dual Therm granulu apkures katli it aprīkoti ar automātisko siltummaiņa un granulu degļa pašattīrīšanās funkcionalitāti un šis process norit pilnībā automatizēti un tiek vadīts no centralizētās vadības automātikas. Domusa Dual-Therm priekšrocības Taupīgums DUAL THERM granulu apkures katls, pateicoties apkures katla efektivitātei un elektroniskajai vadībai, samazina kurināmā patēriņu, atgūstot ieguldījumus īsā laika periodā. Kurināmais Malka ir atjaunojams energoresurss, ko tradicionāli izmanto mājsaimniecībās, kas joprojām ir ekonomiska un ekoloģiska alternatīva neatjaunojamiem fosilajiem kurināmajiem, kas pakļauti spekulatīviem tirgus spiedieniem, izraisot nopietnas cenu svārstības. Turklāt koksnes pieejamība dažos ģeogrāfiskos apgabalos samazina izmaksas, izmantojot lauksaimniecības un mežsaimniecības priekšrocības. A+ efektivitāte Siltummainis ir īpaši izstrādāts, lai maksimāli palielinātu siltuma apmaiņu gāzēm ar ūdeni un sekojoši ar iekārtu. DUAL THERM apkures katls var ievērojami samazināt dūmgāzu temperatūru, tādējādi kļūstot par labāko apkures katlu tirgū ar A+ energoefektivitātes novērtējumu. Elektroniskā vadība DUAL THERM apkures katlam ir elektroniskais panelis, kas kontrolē piegādājamā kurināmā apjomu, lai katlā sasniegtu nepieciešamo temperatūru. Tādējādi ir iespējams nepārspējams sadegšanas process pat zemas jaudas līmeņos, kas ievērojami samazina patēriņu un izdevumus, jo apkures katla jauda tiek pielāgota siltumpatērējošo iekārtu pieprasījumiem. Pateicoties plašām elektroniskās vadības iespējām un spējai darboties zemas jaudas līmenī, samazinās ieslēgšanas/izslēgšanas cikli un zaudējumi to dēļ. Autonomija Neregulāra granulu vai malkas pagaļu lietošana automātiski samazina slodzes atkarību un saglabā lielāku autonomiju kurināmā maiņas (fuel swap) darbībai. Pēc lietotāja vēlmes katla kurināšanai ir iespēja izmantot gan granulas, gan pagales. Ja degkamerā malka beidzas un netiek papildināta, apkures katls automātiski pāriet darbības režīmā, kad tiek izmantotas granulas, tādējādi tiek saglabāta iekārtas rāma darbība, nesatraucoties par malkas pagaļu papildināšanu katlā. Liela degkamera Degkamerā var ievietot līdz 70 cm garas pagales. Kopā ar augstu efektivitāti, kas tiek iegūta ventilatora modulāciju dēļ, tas nodrošina lielāku autonomiju malkas pagaļu papildināšanas darbībām.
granulas
malka
briketes
UZDOT JAUTĀJUMU UZDOT JAUTĀJUMU UZDOT JAUTĀJUMU
Darba laiks
Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 20:00 Sestdiena: 09:00 – 19:00 Svētdiena: 11:00 – 17:00
+371 24860170
info@granulu-katli.lv
Ja Jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar šī ražotāja piedāvātajiem granulu apkures katliem vai arī konkrētiem šī ražotāja apkures katlu modeļiem un to risinājumiem, aizpildiet, lūdzu, zemāk esošo veidlapu, un ražotāja izplatītājs ar Jums sazināsies.
*Jūsu sniegto tālruņa numuru, vārdu un e-pasta adresi E-potāla “Granulu katli" pilnvarotā persona - puse izmantos tikai saziņai vai informācijas ievākšanai un tikai saistībā ar pieprasītāja vēlmi saņemt speciālista konsultāciju vai arī parastas saziņas nodrošināšanai.

APKURES KATLS - DOMUSA BIOCLASS

MAZĀS JAUDAS

APKURES KATLS - DOMUSA BIOCLASS

LIELĀS JAUDAS

APKURES KATLA - DOMUSA DUAL

THERM KONSTRUKCIJA

APKURES KATLS - DOMUSA DUAL

THERM

APKURES KATLS - DOMUSA BIOCLASS

AUTOMĀTIKA.

DOMUSA DUAL THERM

Elektroniskā vadība un modulācija

Domusa Dual Therm granulu apkures apkures katlam ir elektroniskais panelis, kas kontrolē piegādājamā kurināmā apjomu, lai katlā sasniegtu nepieciešamo temperatūru. Tādējādi ir iespējams nepārspējams sadegšanas process pat zemas jaudas līmeņos, kas ievērojami samazina patēriņu un izdevumus, jo apkures katla jauda tiek pielāgota siltumpatērējošo iekārtu pieprasījumiem. Pateicoties plašām elektroniskās vadības iespējām un spējai darboties zemas jaudas līmenī, samazinās ieslēgšanas/izslēgšanas cikli un zaudējumi to dēļ.

Automātiska tīrīšana un aizdedze

Siltummaiņa un degļa tīrīšana notiek pilnībā automātiski. Tīrīšanas atsperu komplekts, kas saglabā dūmgāzes, uzlabo veiktspēju un tajā pašā laikā iztīra siltummainī pelnu atliekas. Automātiska aizdedzināšana ir iespējama tādēļ, ka granulu deglis atrodas virs pagaļu degkameras. Aizdedzināšanas procesā granulas vispirms tiek aizdedzinātas ar elektrisku zema patēriņa aizdedzinātāju, lai vēlāk varētu aizdedzināt pagales, kas atrodas degkamerā.

Kurināmā autonomija un ērtums

Granulu vai malkas pagaļu lietošana automātiski samazina slodzes atkarību un saglabā lielāku autonomiju kurināmā maiņas (fuel swap) darbībai. Pēc lietotāja vēlmes katla kurināšanai ir iespēja izmantot gan granulas, gan pagales. Ja degkamerā malka beidzas un netiek papildināta, apkures katls automātiski pāriet darbības režīmā, kad tiek izmantotas granulas, tādējādi tiek saglabāta iekārtas rāma darbība, nesatraucoties par malkas pagaļu papildināšanu katlā.
DOMUSA DUAL THERM APRĪKOJUMS 1. Granulu tvertne / bunkurs 2. Granulu padeves svārpsts 3. Granulu deglis ar automātisko tīrīšanu / aizdedzi 4. Pelnu trauks 5. Ūdens dzesēšana / režgu caurules 6. Sadegšanas kamera / degkamera 7. Vadības automātika 8. Siltummaiņa automātiskās tīrīšanas mehānisms a) Drošības atdzišanas spole b) Dubultā aizsardzības sistēma DOMUSA DUAL THERM APRĪKOJUMS – OPCIJAS Karstā ūdens tvertne sensors Bufera tvertnes / akumulācijas tvertnes sensors Cirkulācijas sūknis A++ Pārkaršanas drošības izplūdes vārsts LAGO FB OT + telpas sensors BT DUO bufera tvertne Hidrauliskais komplekts BT bufera tvertne
Efektivitāte ar granulām, nominālajā jaudā %
Nominālā jauda kW
Degviela
Modelis
Ūdens tilpums katlā litri
Kurināmā tilpums litri granulas
Malkas maksimālais garums cm
DUAL THERM 25
Granulas+malka
25
Granulas
Malka
23
91
73
150
50
KLASEA+ Compliant K L A S E I N E N 3 0 3 / 5
Ērtums Automātiska tīrīšana Siltummaiņa un degļa tīrīšana notiek automātiski. Tīrīšanas atsperu komplekts, kas saglabā dūmgāzes, uzlabo veiktspēju un tajā pašā laikā iztīra siltummainī pelnu atliekas. Tīrīšanas atsperes ir saistītas ar motora vārpstu, izmantojot kameru sistēmu, kas vienmērīgi virza tās vertikālā virzienā, tādējādi iztīrot siltummaini. Deglim ir automātiskā pelnu tīrīšanas sistēma. Apakšējai degkameras daļai ir tīrīšanas sistēma, lai ik pa laikam uz tvertni novadītu pelnus, kas radušies sadegšanas procesā. Automātiska aizdedzināšana Automātiska aizdedzināšana ir iespējama tādēļ, ka granulu deglis atrodas virs pagaļu degkameras. Aizdedzināšanas procesā granulas vispirms tiek aizdedzinātas ar elektrisku zema patēriņa aizdedzinātāju, lai vēlāk varētu aizdedzināt pagales, kas atrodas degkamerā. Tas sniedz iespēju DUAL THERM apkures katliem automātiski vadīt apkures un karstā ūdens sistēmu, kad tiek izmantotas malkas pagales. Viegla uzstādīšana DUAL THERM piedāvā inovatīvu siltuma atgriešanas sistēmu. Karstās straumes sistēma izvairās no sarežģītām sistēmām, lai novērstu kondensātu, kas var rasties auksta gaisa ietekmē. Šī uzsildīšanas sistēma atbalsta tiešu gaisa atgriešanos katlā līdz pat 35 ºC, kā rezultātā ir iespējams katlu uzstādīt bez papildu aizsardzības un ar jebkāda veida hidraulisku risinājumu. Vai šis ir apkures katls, kādu Tu meklē? Aicinām iepazīties ar mūsu eļļas apkures katliem.
Jauktais loks
D.H.W.
Bufera tvertne ar karstu ūdeni
Bufera tvertne
Apkures loks
Hidrauliskais atdalītājs
Āra temperatūras vienība
Komplekts BIO D2M/2MS + BT
Sext MC1 Lago TaM2 MC2 Lago TaM1 Lago TaD BT Sbt Bio D2M/2MS Bbt   Ve GRANULU KATLI

CENTROMETAL EKO CK-P PELLET SET

Darba laiks

Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 20:00 Sestdiena: 09:00 – 19:00 Svētdiena: 11:00 – 17:00
+371 24860170
info@granulu-katli.lv

DOMUSA DUAL THERM

Modeļi, jauda
Lietderības koeficients
Kurināmais veids
No 25 līdz 35 kW
87 - 91 %
4300,00 EUR
Cena sākot no
Ražotājs
Domusa Teknika
granulas, malka, briketes
granulas
malka
briketes

UZDOT JAUTĀJUMU

Ja Jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar šī ražotāja piedāvātajiem granulu apkures katliem vai arī konkrētiem šī ražotāja apkures katlu modeļiem un to risinājumiem, aizpildiet, lūdzu, zemāk esošo veidlapu, un ražotāja izplatītājs ar Jums sazināsies.
*Jūsu sniegto tālruņa numuru, vārdu un e-pasta adresi E-potāla “Granulu katli" pilnvarotā persona - puse izmantos tikai saziņai vai informācijas ievākšanai un tikai saistībā ar pieprasītāja vēlmi saņemt speciālista konsultāciju vai arī parastas saziņas nodrošināšanai.

DOMUSA DUAL THERM

OBJEKTU GALERIJA

DOMUSA DUAL THERM

APRAKSTS

K L A S E I N E N 3 0 3 / 5
Taupīgums un efektivitāte Domusa Dual Therm granulu apkures katls, pateicoties apkures katla efektivitātei un elektroniskajai vadībai, samazina kurināmā patēriņu, atgūstot ieguldījumus īsā laika periodā. Siltummainis ir īpaši izstrādāts, lai maksimāli palielinātu siltuma apmaiņu gāzēm ar ūdeni un sekojoši ar iekārtu. Domusa Dual Therm granulu apkures katls var ievērojami samazināt dūmgāzu temperatūru, tādējādi kļūstot par labāko apkures katlu tirgū ar A+ energoefektivitātes novērtējumu.
Elektroniskā vadība un modulācija Domusa Dual Therm granulu apkures apkures katlam ir elektroniskais panelis, kas kontrolē piegādājamā kurināmā apjomu, lai katlā sasniegtu nepieciešamo temperatūru. Tādējādi ir iespējams nepārspējams sadegšanas process pat zemas jaudas līmeņos, kas ievērojami samazina patēriņu un izdevumus, jo apkures katla jauda tiek pielāgota siltumpatērējošo iekārtu pieprasījumiem. Pateicoties plašām elektroniskās vadības iespējām un spējai darboties zemas jaudas līmenī, samazinās ieslēgšanas/izslēgšanas cikli un zaudējumi to dēļ.
Automātiska tīrīšana un aizdedze Siltummaiņa un degļa tīrīšana notiek pilnībā automātiski. Tīrīšanas atsperu komplekts, kas saglabā dūmgāzes, uzlabo veiktspēju un tajā pašā laikā iztīra siltummainī pelnu atliekas. Automātiska aizdedzināšana ir iespējama tādēļ, ka granulu deglis atrodas virs pagaļu degkameras. Aizdedzināšanas procesā granulas vispirms tiek aizdedzinātas ar elektrisku zema patēriņa aizdedzinātāju, lai vēlāk varētu aizdedzināt pagales, kas atrodas degkamerā.
Kurināmā autonomija un ērtums Granulu vai malkas pagaļu lietošana automātiski samazina slodzes atkarību un saglabā lielāku autonomiju kurināmā maiņas (fuel swap) darbībai. Pēc lietotāja vēlmes katla kurināšanai ir iespēja izmantot gan granulas, gan pagales. Ja degkamerā malka beidzas un netiek papildināta, apkures katls automātiski pāriet darbības režīmā, kad tiek izmantotas granulas, tādējādi tiek saglabāta iekārtas rāma darbība, nesatraucoties par malkas pagaļu papildināšanu katlā.
Domusa Dual Therm kombinētie granulu apkures katli ir ražotāja DOMUSA TEKNIK jaunākais un inovatīvākais, modernas un efektīvas - pilnībā automatizētas apkures sistēmas risinājums, kurā tiek izcili apvienotas divu kurināmo veidu izmantošanas funkcionalitātes. Domusa Dual Therm granulu apkures katlos ir iespējama divu kurināmā veidu izmantošanas kombinācija, turklāt iekļaujot visu pilnībā automatizēta apkures katla komfortu un veiktspēju, kā arī granulu bunkuru, kas sniedz lietošanas brīvību atbilstoši lietotāja vajadzībām. Domusa Dual Therm granulu apkures katls sniedz iespēju lietotājam paralēli un praktiski vienlaicīgi izmantot gan malku, gan granulas atbilstoši katra lietotāja vēlmēm un vajadzībām. Tas ir granulu apkures katls ar ļoti kvalitatīva, speciāli leģēta un ķīmiski apstrādāta tērauda degkameru, kas piemērota gan malkas pagaļu sadedzināšanai, gan arī alternatīva kurināmā izmantošanai. Domusa Dual Therm kombinētais granulu apkures katls ir apkures sistēmas risinājums ar ļoti augstu lietderības koeficientu, pateicoties apkures katla efektivitātei un elektroniskajai vadībai, tas samazina kurināmā patēriņu un apkures izmaksas, efektīvi un lietderīgi atgūstot finansiālo ieguldījumu ļoti īsā laikā. Domusa Dual Therm granulu apkures katli ir aprīkoti ar ļoti ērtu elektronisku, skarienjutīgu vadības paneli, kas precīzi kontrolē piegādājamā kurināmā apjomu, tādējādi ir iespējams nepārspējams sadegšanas process pat zemas jaudas līmeņos, kas ievērojami samazina patēriņu un izdevumus, jo apkures katla jauda tiek pielāgota siltumpatērējošo iekārtu pieprasījumiem. Pateicoties plašām elektroniskās vadības iespējām un spējai darboties zemas jaudas līmenī, samazinās ieslēgšanas/izslēgšanas cikli un zaudējumi to dēļ, palielinot apkures katla efektivitāti un paildzinot iekārtas kalpošanas laiku. Domusa Dual Therm granulu apkures katlu siltummainis ir īpaši izstrādāts, lai maksimāli palielinātu siltuma apmaiņu gāzēm ar ūdeni un sekojoši ar iekārtu. Domusa Dual Therm granulu apkures katls var ievērojami samazināt dūmgāzu temperatūru, tādējādi kļūstot par labāko apkures katlu tirgū ar A+ energoefektivitātes novērtējumu. Domusa Dual Therm kombinētie granulu apkures katli ir aprīkoti gan ar automātiskās tīrīšanas, gan ar automātiskās aizdedzes funkcionalitāti. Domusa Dual Therm apkures katliem automātiski vadīt apkures un karstā ūdens sistēmu, kad tiek izmantotas malkas pagales. Domusa Dual Therm granulu katli piedāvā inovatīvu siltuma atgriešanas sistēmu. Karstās straumes sistēma izvairās no sarežģītām sistēmām, lai novērstu kondensātu, kas var rasties auksta gaisa ietekmē. Šī uzsildīšanas sistēma atbalsta tiešu gaisa atgriešanos katlā līdz pat 35 ºC, kā rezultātā ir iespējams katlu uzstādīt bez papildu aizsardzības un ar jebkāda veida hidraulisku risinājumu.

DOMUSA DUAL THERM

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

DOMUSA DUAL THERM APRĪKOJUMS 1. Granulu tvertne / bunkurs 2. Granulu padeves svārpsts 3. Granulu deglis ar automātisko tīrīšanu / aizdedzi 4. Pelnu trauks 5. Ūdens dzesēšana / režgu caurules 6. Sadegšanas kamera / degkamera 7. Vadības automātika 8. Siltummaiņa automātiskās tīrīšanas mehānisms a) Drošības atdzišanas spole b) Dubultā aizsardzības sistēma DOMUSA DUAL THERM APRĪKOJUMS – OPCIJAS Karstā ūdens tvertne sensors Bufera tvertnes / akumulācijas tvertnes sensors Cirkulācijas sūknis A++ Pārkaršanas drošības izplūdes vārsts LAGO FB OT + telpas sensors BT DUO bufera tvertne Hidrauliskais komplekts BT bufera tvertne
Efektivitāte ar granulām, nominālajā jaudā %
Nominālā jauda kW
Degviela
Modelis
Ūdens tilpums katlā litri
Kurināmā tilpums litri granulas
Malkas maksimālais garums cm
DUAL THERM 25
Granulas+malka
25
Granulas
Malka
23
91
73
150
50

DOMUSA DUAL THERM

AUTOMĀTIKA UN DEGLIS

Domusa Dual Therm granulu apkures katli ir aprīkoti ar jaunāka tipa skarienjutīgu, pilnībā elektronisku vadības automātiku, kas kontrolē visus apkures sistēmas procesus no viena centralizēta vadības displeja.Tā nodrošina un regulē sadegšanas procesus pat pie samazinātas jaudas līmeņa. Domusa Dual Therm granulu apkures katli it aprīkoti ar automātisko siltummaiņa un granulu degļa pašattīrīšanās funkcionalitāti un šis process norit pilnībā automatizēti un tiek vadīts no centralizētās vadības automātikas. Domusa Dual-Therm priekšrocības Taupīgums DUAL THERM granulu apkures katls, pateicoties apkures katla efektivitātei un elektroniskajai vadībai, samazina kurināmā patēriņu, atgūstot ieguldījumus īsā laika periodā. Kurināmais Malka ir atjaunojams energoresurss, ko tradicionāli izmanto mājsaimniecībās, kas joprojām ir ekonomiska un ekoloģiska alternatīva neatjaunojamiem fosilajiem kurināmajiem, kas pakļauti spekulatīviem tirgus spiedieniem, izraisot nopietnas cenu svārstības. Turklāt koksnes pieejamība dažos ģeogrāfiskos apgabalos samazina izmaksas, izmantojot lauksaimniecības un mežsaimniecības priekšrocības. A+ efektivitāte Siltummainis ir īpaši izstrādāts, lai maksimāli palielinātu siltuma apmaiņu gāzēm ar ūdeni un sekojoši ar iekārtu. DUAL THERM apkures katls var ievērojami samazināt dūmgāzu temperatūru, tādējādi kļūstot par labāko apkures katlu tirgū ar A+ energoefektivitātes novērtējumu. Elektroniskā vadība DUAL THERM apkures katlam ir elektroniskais panelis, kas kontrolē piegādājamā kurināmā apjomu, lai katlā sasniegtu nepieciešamo temperatūru. Tādējādi ir iespējams nepārspējams sadegšanas process pat zemas jaudas līmeņos, kas ievērojami samazina patēriņu un izdevumus, jo apkures katla jauda tiek pielāgota siltumpatērējošo iekārtu pieprasījumiem. Pateicoties plašām elektroniskās vadības iespējām un spējai darboties zemas jaudas līmenī, samazinās ieslēgšanas/izslēgšanas cikli un zaudējumi to dēļ. Autonomija Neregulāra granulu vai malkas pagaļu lietošana automātiski samazina slodzes atkarību un saglabā lielāku autonomiju kurināmā maiņas (fuel swap) darbībai. Pēc lietotāja vēlmes katla kurināšanai ir iespēja izmantot gan granulas, gan pagales. Ja degkamerā malka beidzas un netiek papildināta, apkures katls automātiski pāriet darbības režīmā, kad tiek izmantotas granulas, tādējādi tiek saglabāta iekārtas rāma darbība, nesatraucoties par malkas pagaļu papildināšanu katlā. Liela degkamera Degkamerā var ievietot līdz 70 cm garas pagales. Kopā ar augstu efektivitāti, kas tiek iegūta ventilatora modulāciju dēļ, tas nodrošina lielāku autonomiju malkas pagaļu papildināšanas darbībām.
Komplekts BIO D2M/2MS + BT
Sext MC1 Lago TaM2 MC2 Lago TaM1 Lago TaD BT Sbt Bio D2M/2MS Bbt   Ve
Jauktais loks
D.H.W.
Bufera tvertne ar karstu ūdeni
Bufera tvertne
Apkures loks
Hidrauliskais atdalītājs
Āra temperatūras vienība
Ērtums Automātiska tīrīšana Siltummaiņa un degļa tīrīšana notiek automātiski. Tīrīšanas atsperu komplekts, kas saglabā dūmgāzes, uzlabo veiktspēju un tajā pašā laikā iztīra siltummainī pelnu atliekas. Tīrīšanas atsperes ir saistītas ar motora vārpstu, izmantojot kameru sistēmu, kas vienmērīgi virza tās vertikālā virzienā, tādējādi iztīrot siltummaini. Deglim ir automātiskā pelnu tīrīšanas sistēma. Apakšējai degkameras daļai ir tīrīšanas sistēma, lai ik pa laikam uz tvertni novadītu pelnus, kas radušies sadegšanas procesā. Automātiska aizdedzināšana Automātiska aizdedzināšana ir iespējama tādēļ, ka granulu deglis atrodas virs pagaļu degkameras. Aizdedzināšanas procesā granulas vispirms tiek aizdedzinātas ar elektrisku zema patēriņa aizdedzinātāju, lai vēlāk varētu aizdedzināt pagales, kas atrodas degkamerā. Tas sniedz iespēju DUAL THERM apkures katliem automātiski vadīt apkures un karstā ūdens sistēmu, kad tiek izmantotas malkas pagales. Viegla uzstādīšana DUAL THERM piedāvā inovatīvu siltuma atgriešanas sistēmu. Karstās straumes sistēma izvairās no sarežģītām sistēmām, lai novērstu kondensātu, kas var rasties auksta gaisa ietekmē. Šī uzsildīšanas sistēma atbalsta tiešu gaisa atgriešanos katlā līdz pat 35 ºC, kā rezultātā ir iespējams katlu uzstādīt bez papildu aizsardzības un ar jebkāda veida hidraulisku risinājumu. Vai šis ir apkures katls, kādu Tu meklē? Aicinām iepazīties ar mūsu eļļas apkures katliem.

DOMUSA DUAL THERM

FOTOGALERIJAS

APKURES KATLS - DOMUSA DUAL

THERM

APKURES KATLS - DOMUSA

BIOCLASS MAZĀS JAUDAS

APKURES KATLS - DOMUSA

BIOCLASS LIELĀS JAUDAS

APKURES KATLA - DOMUSA DUAL

THERM KONSTRUKCIJA

APKURES KATLS - DOMUSA

BIOCLASS AUTOMĀTIKA.

+371 24860170
info@granulu-katli.lv
GRANULU KATLI